DEVLET-MİLLET BARIŞIKLIĞI İÇİN HİZMETLERİMİZE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİK…

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, üyelerinin ve vatandaşın haklarını koruyabilmek adına, kaçak inşaat ve kaçak müteahhitlik ile ilgili mücadelesini sürdürmektedir. Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneğimiz; şehrimizde sayıları gün geçtikçe artan ve hem müteahhitleri hem de konut satın alan kişileri huzursuz eden “kaçak inşaat ve kaçak müteahhitlik” ile ilgili “WHATSAPP İHBAR HATTI”nı hayata geçirmiştir.

Sosyal medyayı ve teknolojik imkanları da aktif olarak kullanmak gerektiğini söyleyen Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, şikayet, talep ve görüşlere kısa sürede ulaşmak, çözüm aranmasını sağlamak ve ilgili birimlere aktarmak amacıyla “WHATSAPP İHBAR HATTI” kurduklarını açıkladı ve sözlerine şöyle devam etti:

“Günümüzde akıllı telefonların kullanım oranını göz önüne aldığımızda vatandaşla iletişimimiz daha hızlanacaktır. Böylelikle vatandaşlarımız hem görsel hem de yazılı olarak bizimle WhatsApp üzerinden çok hızlı şekilde irtibata geçebileceklerdir. WhatsApp hattımıza fotoğraf, video ya da yazı olarak gelen bilgi, Derneğimiz Yönetim Kurulu tarafından hemen değerlendirilip ilgili birimleri harekete geçirecektir. Millet-Devlet barışıklığı için başlattığımız bu uygulamamızla vatandaşımız bizim gözümüz kulağımız olacaktır. “ dedi.

1976 yılında kurulmuş,40 yıllık geçmişi ve 3000’in üzerinde üyesi olan Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği, vatandaşların kaçak inşaat şikâyetlerine daha hızlı ulaşarak, ekonomimizin lokomotif sektörü olan İnşaat Sektöründe kayıt dışı uygulamaların da önüne geçebilmek amacıyla gerekli hassasiyeti göstermekte, gelen ihbarları ilgili makamlara bildirerek takibini yapmaktadır.

ANTMUTDER “WHATSAPP İHBAR HATTI- 0 533 925 23 37” numaramızı bir yere kayıt ederek, bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla…

Deniz KARATAŞ

İnşaat Mühendisi

Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu

Genel Başkan Vekili