ANTALYA’DA KONUT ALMANIN TAM ZAMANI !

AGORA GAYRİMENKUL TANITIM VE FIRSAT GÜNLERİ
19 Gayrimenkul firması Antalya’nın en cazip lokasyonlarında en yeni projelerini Agora AVM Gayrimenkul Tanıtım ve Fırsat Günleri kapsamında görücüye çıkardı.Etkinliğin açılış kurdelesini Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü , Antalya İnşaat Müteahhitleri Dernek Başkanı Atılgan Sert ile birlikte kesti.Hakan Tütüncü ve beraberindekiler 19 standı tek tek ziyaret etti, broşür aldı konut projelerini inceledi.Başkan Tütüncü Kepez başta olmak üzere Antalya’da konut sahibi olmak isteyenlere seslendi.
“KONUT FİYATLARI ARTACAK”
Faizlerin düşmesi ve vadelerin uzamasının ardından sektörde ciddi bir canlanmanın olduğunu kaydeden Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Atılgan Sert sektördeki son durumu değerlendirdi. Sert, son 3 yıl içerisinde inşaat sektöründe maliyetlerin yüzde 60’ın üzerinde arttığını ve buna bağlı olarak yeni konut üretiminin durduğunu belirtti. Atılgan Sert, faizlerin inmesiyle birlikte Antalya’nın konut stokunun da hızlı bir şekilde erimeye başladığını , önümüzdeki aylarda talebin yükselmesine bağlı olarak konut fiyatlarınında artacağını belirtti. Sert, konut sahibi olmak isteyenler için en doğru zamanın bugün olduğunu söyledi.
İLK GÜNÜNDE SATIŞ
Antalya Agora Avm Gayrimenkul Tanıtım ve Fırsat Günleri ilk gününde meyvesini verdi.Tema Gayrimenkul Aş. etkinliğin ilk saatlerinde iki satış yaptığını açıkladı.
“SEKTÖRÜN NABZI AGORA’DA ATACAK”
Antalya Agora Avm Müdürü Fethi Başuslu Antalya’da Gayrimenkul sektörünün nabzının 5 gün boyunca Agora Avm’de atacağını kaydetti.